ALŽBETIN DVOR

(59 stavebných pozemkov )

Ponúkame Vám stavebné pozemky v novej lokalite obce Miloslavov, v časti Alžbetin Dvor.

Alžbetin Dvor je pokojnou a pohodlnou lokalitou na život s výbornou dostupnosťou do Bratislavy /10 km do Podunajských Biskupíc/. Alžbetin Dvor je vybavený potrebnými službami pre obyvateľov obce, k dispozícii je základná a materská škola, súkromná materská škola s výučbou v anglickom jazyku, kostol, lekár, pošta, rodinné centrum, obchod, reštaurácia, cukráreň, či hotel. Športovcov poteší plaváreň s wellness, futbalový športový areál, tenisové kurty, ihrisko pre plážový volejbal, možnosť jazdy na koni, športový rybolov, cykloturistika a blízkosť prírodných štrkových jazier. Sú tu zástavky pre autobusovú a vlakovú dopravu do hlavného mesta a do blízkych obcí. Obľúbenou je preprava do a z Bratislavy vlakmi spoločnosti RegioJet, premávajúcimi od 4:41 ráno do 23:31 v noci v 30- a 60-minútových intervaloch. Celkovo tu oboma smermi stojí denne vlak 46-krát! Cesta do Bratislavy na Hlavnú vlakovú stanicu trvá približne 18 minút.

Stavebné pozemky o rozlohe 599m2 – 980m2 a minimálnej šírke 18m – 25m, sú vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre jednotlivcov, prípadne staršie páry túžiace po kľudnom prostredí.

Developerom projektu je spoločnosť GAINER s.r.o. zo skupiny Arca Capital Slovakia, a.s. pôsobiacej na Slovensku od roku 2003. Skupina má zastúpenie v Prahe, Londýne a Kyjeve.

Výstavbu zabezpečuje spoločnosť D A P O X, spol. s r.o., podnikajúca v oblasti stavebníctva od roku 1993. Termín ukončenia výstavby a kolaudácie všetkých stavebných objektov je december 2016.

Každý stavebný pozemok bude vybavený elektrickou, plynovou, kanalizačnou a vodovodnou prípojkou. Samozrejmosťou budú káble pre poskytovanie internetu, televízie, či pevnej telefónnej linky.

Zásady funkčného využitia pozemkov a urbanisticko – architektonické zásady:

Poloha na mape